Pondělí, 18. Listopadu 2019  
Jsou tomu dva roky co nás opustil Steve Jobs MAF, 05. Října 13
Steve-Jobs-Timeline


Dnes 5. října 2013 tomu jsou dva roky co nás opustil Steve Jobs. Byl to vizionář, který nám ukázal budoucnost světa. Změnil svět posloucháním hudby, nahnal nám internet do kapes v iPhonu a později větším tabletem iPad. Nebyl jenom vizionář, který měnil nás svět. Také inspiroval spoustu lidí svým příběhem a svými citáty, které posbíral ve svém mladí. Velice slavná je Jobsova řeč Stanfordě, kterou najdete na video v pokračování článku.

Před pár lety mě jeho příběh velice zaujal a od té doby je můj vzor. Začal jsem se řídit jeho citáty a vždy, když jsem byl smutný nebo mi nešlo podíval jsem na jeho motivační řeč, která mi vždy dodala sílu. Díky tomu jsem už několik věcí zvládl. Na Steva Jobse budu vždy myslet a navždy bude můj vzor. Nikdy nezapomenu Steve!

Vzpomínkové video od Applu...
Tim Cook rozeslal 4.října 2013 email zaměstnancům, že si zítra připomeneme 2. výročí smrti Steva Jobse.

Týme,

Zítra to budou dva roky od Stevovy smrti. Doufám, že všichni připomenou, co pro nás a pro celý svět znamenal. Steve byl neuvěřitelný člověk a udělal ze světa lepší místo. Často na něj myslím a nacházím nesmírnou sílu v myšlenkách na jeho přátelství, vizi a vedení. Zanechal za sebou společnost, kterou mohl postavit jedině on, a jeho duch bude na věky základem Applu. Nadále budeme uctívat jeho památku oddaností ke své práci, kterou tolik miloval. Není lepší způsob, jak jeho památce vzdát hold. Vím, že by byl na vás všechny pyšný.

V úctě
Tim Cook

Novinka na imaf.cz zde.
Pokud vás zajímá více podívejte se na můj web o Stevu Jobsovi.
Podrobnější životopis najdete zde

Komentáře
#1 | mismas7 dne 05. October 2013 21:39
Buď mu země lehká ! Neuvěřitelný člověk to byl ... :/
#2 | Ultramarinus dne 07. October 2013 20:19
Má hrob, nebo ho zpopelnili?
#3 | MAF dne 07. October 2013 20:58
Měl by mít hrob, ale nikde jsem o tom nečetl, ale myslím, že ho rodina pohřbila.

Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Navigace
Pravidla webu
Kontakt
Výměna ikonek

Zajímavosti o Hvězdné Bráně
A-Xtras
Videa webu


Nejnovější článek
SPIN-OFF: StarGate - Cesta Antiků

01. díl - Domove, sladký domove
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-09-2019 23:32
čaute lidičky počkejte dyžtak na tuhle hru až ji vydají tak to se rozjede tsunami čekám už na ni rok a na to jakou ma grafiku a bude tam i multiplayer a ten daedalus tak to bude pecka všech pecek ale snad to vydaj do konce tohoto roku je to hra stargate conflict first and third person shooter space and ground to sem na to teda zvědavej a hlavně na space Pff Šklebící se Naštvaný a jmenuje se stargate conflict z toho modu do homerworldu si udelali vlastni hru v unrealu tu odkaz https://www.faceb.
..SEARCH_BOX


26-08-2019 07:05
Zdravím Vás všechny Úsměv... taky jsem se tu po nějaké době ukázal, bohužel, jako mnozí, co zde napsali... ani u mě to s časem nevypadá nějak pozitivně Úsměv A MAFe s textovkami to vypadá blbě, vím tak o jedné, pokud nepočítáš FaceBook a ta je na téma Harryho Pottera...


19-08-2019 17:49
Hlavnim problemem her typu OGAME atd... je ze potrebujes lidi co to budou hrat, coz je v tehle dobe extremne tezke... ono by castecne taky stacil web kde nebude mrtno a nejnovejsi novinka nebude z konce 2017 Úsměv (coz je taky tezke dneska docilit) ale je to realnejsi goal nez hra.... ale rozsirit pusobnost by se dalo, jen by bylo potreba mit system co ti to dovoli delat relativne jednoduse (napr. CMSko na edne kde vsechny weby vznikaji jen nahranim spearatniho vzhledu a malym setupem)

13-08-2019 22:44
Je vůbec o textovky ještě nějaký zájem?

10-08-2019 12:59
Souhlasím, otázkou je, čím by mohl být zdejší web "lukrativní" pro náhodného kolemjdoucího. Třeba nějakou hrou? (např. text. ve stylu OGAME?) Fanouškovskou "sociální sítí"? Či snad rozšířit pole působnosti na více seriálů?Google+


Facebook PanelAnketa
Líbí se Vám nový vzhled webu?

Ano!
Ano!
63% [10 Hlasy]

Ne!
Ne!
38% [6 Hlasy]

Hlasy: 16
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 28.02.15
Konec hlasování: 05.01.16

Archív anket


Spřátelené WEBY
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 717
Nejnovější člen: 7R7


Design by kajobert.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.