Je to tady! Projekt neXt spuštěn. Na tomto projektu jsme pracovali několik dlouhých měsíců, kdy jsme vytvořili desítky různých vzhledů, ale také vyzkoušeli jiné redakční systémy a dopisovali pluginy. Původně jsme chtěli web přesunout na redakční systém Wordpress, ale nakonec jsme se rozhodli ještě zůstat na PHP-Fusionu.
Vzhled vymyslel mismas7 a nakódoval ho Finasek a Patrik70 + výpomoc od MAFa :D
Doufám, že se Vám nový vzhled líbí a věřím, že se teď již budeme věnovat jenom obsahu webu.
Zdravim lidi, kdyz jsem videl destiny od master replicas, tak me to také dohnalo k rekapitulaci SGU 2. Serie a musim safra souhlasit, ma sice více krutější a reálnější nadech co chybí sg1, kdyz to ted sedm let v kuse opakují na cool, coz SGU je škoda, ze skoncila tak brzo