Neděle, 21. Července 2019  
Postavy SGU

Everett Young


Herec: Louis Ferreira

Hodnost: Plukovník USAF

Služba: Velitel SG týmu>>> Vojenský velitel základny Icarus >>> Velitel posádky Destiny


Young kdysi vedl jeden z SG týmů, pro strach a další faktory, které jej ovlivňovali, se rozhodl pozici velitele SG týmu opustit. Následně byl nasazen na Icarus a po průchodu na Destiny se stal hlavním velitelem expedice Destiny. I přesto, že má na Zemi milovanou ženu, měl románek s TJ, která zjistila, že s ním čeká dítě.


Dr. Nicholas Rush


Herec: Robert Carlyle

Hodnost: Civilista  Kvalifikace: Astrofyzik

Služba:Vedoucí vědec na Icarusu>>> Vedoucí vědec na Destiny


Rushovi je kolem 40 let. Na základně Icarus marně zkoumal podstatu a význam devátého ševronu Hvězdné Brány. Pak se rozhodnul vložit hádanku do online hry Prometheus. Hodně kouřil a denně si dával nadměrné množství kávy. Na Destiny prodělal abstinenční záchvat. Od začátku se snaží podrýt Youngovu autoritu. Dokonce na něj chtěl svést sebevraždu seržanta Spencera.

Matthew Scott


Herec: Brian J. Smith

Hodnost: Poručík USAF

Služba: Velitel průzkumného týmu na Destiny

Scottovy rodiče zemřeli, když mu byly 4 roky. Vychovával ho kněz, který se doslova upil k smrti. Na Destiny plně podporuje Younga. Je velitelem týmů, které prochází bránou na planety. Poručík Scott má nemanželského syna, Matthewa. Má rád ženy, na Icaru jsme jej mohli zahlédnout s poručíkem Jamesovou, momentálně má vážný vztah s Chloe Armstrongovou, které pomáhá přežít trable způsobené na druhé straně vesmíru a celkového odříznutí od Země.

Chloe Armstrongová


Herečka: Elyse Levesque

Hodnost:  Civilista

Služba: Neznámá


Chloe je dcera amerického politika Alana Armstronga. Ten zemřel při záchraně ostatních členů posádky na Destiny. Chloe momentálně tvoří pevný vztah s poručíkem Scottem, který ji velmi pomohl při ztrátě otce. Podruhé jí velmi pomohl, když se vrátila z lodi modrých mimozemšťanů, kteří ji unesli.


Eli Wallace


Herec: David Blue

Hodnost:Civilista

Služba: Vědec na Destiny


Eli vyřešil hádanku tisíce let starého antického kódu v online hře Prométheus. Zanedlouho ho zkontaktoval Dr. Rush a nedlouho poté se ocitl na Hammondovi. Eliho matka je HIV pozitivní. Elimu se nedařilo najít si práci, proto nemohl dostatečně pokrýt náklady na léčbu své matky. Po zapojení do projektu Icarus získal možnost své matce pomoci. Ta se nyní léčí, mezitím, co on je na druhé straně vesmíru.

Tamara Johansenová


Herečka: Alaina Huffman (Alaina Kalanj)

Hodnost: Poručík

Služba: Zdravotník na Destiny


Tamara Johansenová je hlavní lékařskou na Destiny. Po drastickém průchodu na druhou stranu byla její lékařská pomoc potřebná více, že nutná. Díky nešťastné náhodě zůstala na Destiny, přitom čeká s plukovníkem Youngem dítě.Ronald Greer


Herec: Jamil Walker Smith

Hodnost: Seržant

Služba: Voják na Destiny

Greer byl na Icaru držen ve vazbě za napadení kolegy. Je nekompromisní. Zřejmě je věřící, protože se modlil, když každý člen posádky mohl namluvit vzkaz do KINA. Je mu kolem 25 let. Je to drsný chlapík, který však musí i na druhé straně vesmíru poslouchat rozkazy. Je věrný plukovníku Youngovi, kterému mnohdy hodně pomůže.Camile Wrayová


Herečka: Ming-Na

Hodnost: Civilista

Služba: Členka IOA


Camile Wrayová je hlavní představitelkou IOA na Destiny. Po průchodu Hvězdnou Bránou na druhou stranu vesmíru opustila svoji přítelkyni. Ano, toto je homosexuální postava. Tu však brzy navštívila pomocí komunikačních kamenů a Zemi. Její přítelkyně, Sharon, ji přítula v jiné podobě a společně prožili na Zemi mnoho krásných chvil. Camile je nekompromisní, ambiciózní, přesto uvnitř milá a hodná žena, která chce na Destiny pomoci jak to jen jde.

Navigace
Pravidla webu
Kontakt
Výměna ikonek

Zajímavosti o Hvězdné Bráně
A-Xtras
Videa webu


Nejnovější článek
SPIN-OFF: StarGate - Cesta Antiků

01. díl - Domove, sladký domove
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

11-11-2018 21:50
Taky už je to spousta let Mrknutí

10-11-2018 21:16
Jo mrknul jsem se na Tvůj účet na Twittru Úsměv pěkně jses změnil od posledka co jsme si dali spicha na Flóře Šklebící se Šklebící se Šklebící se.

10-11-2018 21:08
Jaké hmmm???!!! Cool Naštvaný Šklebící se

10-11-2018 09:11
Hmmm Naštvaný

03-11-2018 21:34
Byl jsem se tu juknout a pak po sléze vyjuknout či zajuknout Šklebící se.Google+


Facebook PanelAnketa
Líbí se Vám nový vzhled webu?

Ano!
Ano!
63% [10 Hlasy]

Ne!
Ne!
38% [6 Hlasy]

Hlasy: 16
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 28.02.15
Konec hlasování: 05.01.16

Archív anket


Spřátelené WEBY
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 717
Nejnovější člen: 7R7


Design by kajobert.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.