Úterý, 07. Července 2020

Zapoměl jste heslo?
Stále nejste zaregistrován?

Sekce MAF, 12. Prosince 13
Úpravy na webuZdravím všechny věrné členy webu,
rozhodl jsem se, že bych o víkendu přidat pár novıch sekcí, abyste nemusili pořád čekat na neXt. Zatím toho přibude málo, ale i to málo vám doufám udělá radost :)
Proměna webu MAF, 05. Prosince 13
Úpravy na webuWeb opět funguje na svojí doméně a na samostatném Webhostingu NoLimit od Wedosu,
Tento webhosting nám umožňuje velikı růst a zároveň garantuje vysokou rychlost pro naše návštěvníky.

Dále jsme nahodili náš starı vzhled, protože je kvalitnější a bude tady do doby než bude doděláme novı vzhled.
Úpravy webu, útěk od Savany! MAF, 03. Prosince 13
Úpravy na webuJak jste si všimli, tak jsme poslední měsíc fungovali na náhradní doméně, protože jsme přecházeli na hosting od WEDOSu. Tím vám přinášíme rychlejší a stabilnější web. Problém s přesunem domény byl na straně Savany a určeného registrátora domény.

Původně se web měl přesunout na svojí doménu až na konci ledna, ale nakonec se mi dneska podařilo doménu úspěšně převést na WEDOS, takže už máme vše pod jednou střechou. Proto zítra nebo ve čtvrtek 5.12. bude web v módu údržby, protože budu přesouvat web zpět na doménu. Bude tam více úprav a proto je možné že web bude vypnut déle (max. 24 hodin).

S tímto přesunem se naplno spouští předělávka webu, která zahrnuje kompletně novı web s novou strukturou!
Stargate Unleashed asi končí MAF, 30. Listopadu 13
Novinky

Značka Stargate má poslední prostě smůlu. Přinášíme vám bohužaů další smutnou zprávu. Hernímu průmyslu s oficiálními hrami Stargate se opravdu nevede. Vzhledem k bankrotu společnosti Ordinos Studios, pod jejichž záštitou pracovali i Arkalis Interactive na hře Stargate Unleashed, MGM zrušilo práva na tuto hru. Druhé epizody pro Android a třetí epizody (která mohla být i pro pc) se tedy asi už nedočkáme, i když šance jsou, ale mizivé, závisí to jen na MGM.

Zdroj: SG-Portal

Corin Nemec a Robert Picardo ve STAR TREKU - RENEGADES 2014 Draude, 16. Listopadu 13
NovinkyI když to se STARGATE nemá nic společného ale i tak je to novinka a to která potěší fanoušky Corina Nemeca a Roberta Picarda a ne jenom je. Jak je známo že Corin Nemec prošel dost závažnım zraněním při natáčení na lodi kde si přivodil roztrhnutí stehna a při kterém ztratil poměrně dost krve a důsledkem toho ztratil vědomí. Ale vše dobře dopadlo.Tak jak to vypadá poměrně se již zotavil a dál začal natáčet.

MAF přijel na bílém koni MAF, 11. Listopadu 13
Úpravy na webuJak jste si všiml, tak dneska tady sněží. A říkáte si, že je ještě moc brzo, ale já mam dneska svátek a už dlouho na 11.11. nesněžilo. Tak jsem si říkal, že bych mohl Martin přijet na bílém koni aspoň na GAWu. Přeji všem veselé zimní radovánky :)
Přesun webu! a novinky z vıvoje MAF, 06. Listopadu 13
Úpravy na webuZdravím všechny, kteří jsou věrní našemu webu. Nejdříve bych chtěl poděkovat všem, kteří se podílí na provozu webu. Největší pochvalu si zaslouží Patrik70, kterı má na starosti vıvoj kódu webu.

Jak jste si jistě všimli, tak web funguje pod novım webhostingem a doménou. Kvůli technickım problémům se Savanou jsme byli nucení přesunout web. Nevím, jak dlouho bude web pod touto doménou web fungovat, ale jistě to nebude na pořád! Myslím, že za 2-3 měsíce bude web opět funkční pod starou doménou :)

Co se nového webhostingu tıče, tak jsme přesedlali na hostingy o Wedosu! Díky tomuto kroku máte o hodně stabilnější a rychlejší web. Podrobnosti o webhostingu zde :)

Novinky z vıvoje:
Abych řekl pravdu, tak poslední 2 tıdny se na novém webu nepracovalo, protože jsme řešili technické problémy se savanou. Nyní znova zvažuji další možnosti a realizace vıvoje nového webu. Mam vymyšleno pár inovací, ale vše ukáže čas. Znova připomínám, že s webem mám velké plány a nehodlám ho opustit a pohřbít!
Stargate Producer Joins New Series Echoes Draude, 04. Listopadu 13
NovinkyBack when Stargate Universe was wrapping up its production, visual effects supervisor Mark Savela and several of his friends were gearing up on a new idea.

Dále více prosím v pokračování novinky. Omlouvám se za angličtinu ale dáme si takovı menší testík a tak každı zjistí jak je kdo na tom. :-)
galaxi.cz - 37 herní věk MAF, 30. Října 13
Když v roce 1994 film Stargate Rolanda Emmericha a Deana Devlina spatřil prvně světlo světa, už tehdy bylo mnohım jasné, že se časem z jejich díla zrodí kultovní záležitost, nebo snad přímo fenomén. Vždyť koho by nakonec nefascinovalo, že v tom nekonečném vesmíru existují i jiné civilizace než je ta naše, a to i daleko vyspělejší...

Vıvojáři z Galaxi online se nyní snaží přitáhnout vaši pozornost do nového herního věku, kterı s sebou přináší novou grafiku a zdokonalenější herní prostředí. Galaxi online je free to play browser hra inspirována právě, dnes již legendárním filmem, Stargate. Jedná se o ryze českou webovou hru na jejímž vıvoji spolupracovali samotní hráči a svım způsobem jde tedy stále o "fun" projekt.

Hráč se v pozici člena jedné z několika ras stává nedílnou součástí fungujícího mechanismu. Cílem je získat nadvládu v galaxii a vyhrát tak se svou rasou věk, trvající zpravidla 1,5 měsíce. Každá rasa volí svého vůdce kterı následně jmenuje vládu. Důležitım prvkem je teamová spolupráce, komunikace mezi hráči, správné zvolení taktiky, vıjimkou totiž nejsou tajné zákulisní dohody a spojenectví v rasovıch válkách.

Úkolem jednotlivců je podílet se na ekonomickém rozvoji rasy, zúčastňovat se rasovıch válek, bránit svou rasu před nepřáteli, kolonizovat a dobıvat planety protivníků. Propracovanost herního prostředí je velice příjemná a bez toho, aniž by Galaxi online měla takové grafické rozhraní jako hry velkıch herních portálů, je stále na vysoké úrovni.
Úprava webu MAF, 19. Října 13
Jak jste si asi všiml, tak byl web dneska údržbě. Změnilo se několik systémovıch věcí a řazení seriálů, kde přibyli informace. Teď akorát čekám, až mi Funnel dodá informace o SG-A, které tam momentálně nejsou. Předpokládám, že to tıdne budou. Jinak se nadále pracuje na novém webu a brzy bude převedena doména a později se převede celı web. O dalším průběhu budu informovat :)

PS: Na Encyklopedii pracuji...
Naše cesta začíná! Zůstaňte prosím s námi! MAF, 11. Října 13
Je to tady! Dlouho připravovaná cesta webu za lepším začíná! Chtěl bych vám nyní říct co se bude následují tıdny dít... Protože jsme všichni studenti, tak nemáme čas vám všechny novinky představit na jednou...

Co se všechno změní?
No dá se říct že vše! Obsah, vzhled, hostující server, majitel. Během toho měsíce se budu měnit obsah webu. Ze začátku bude obsah webu poměrně malí, ale bude se nadále zvětšovat! Chtěli bychom taky v tomto měsíci oživit fórko a ukázat vám prví díl seriálu z dílny GAWu.

Tento a další měsíc budeme přecházet na Wedos. Je možné že nastanou vıpadky.
A do konce roku představíme novı vzhled.
Proto prosím zůstaňte s námi :)

Pokud máte zájem nám pomoct, tak se mrkněte do pokračování :)


Aktuální stav: Probíhá převod majitele domény
Upozornění: O víkendu může bıt web chvílemi vypnutı!

Navigace
Pravidla webu
Kontakt
Vıměna ikonek

Zajímavosti o Hvězdné Bráně
A-Xtras
Videa webu
Nejnovější článek
SPIN-OFF: StarGate - Cesta Antiků

01. díl - Domove, sladkı domove


Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

26-06-2020 20:17
Jojo doome sice nevim zda to muzu napsat ale prdim na to na rarbg se mi povedlo najit torrenty s 1080p verzi pouze od 8. serie a zbytek je 720 no a atlantis sem nasel ze je cela bluray verze coz nadtim kroutim hlavou Úsměv Pardon

25-06-2020 19:05
Zdravím Smokdo. Vážně? Tak to abych si připravil jako za starých časů VHS rekordér, nebo spíše dvd rekorder Směje se

18-06-2020 16:32
Zdravím doome je to ještě lepší Úsměv po několika dílech co dávaj sg1 na cool tak se mi potvrdilo ze davaj remastered verzi kort bitvy ve vesmiru jeste nikdy nebyly tak ostré a HQ kvalitě u prvních 5 serií

13-06-2020 18:22
Bonjour, jsem po delší, tedy extrémně dlouhé odmlce zpět cca 5 let Směje se No nebudu se rozepisovat co se týče každodenních věcí, ale úspěšně nastěhován, skoro oženěn a sociálizován jsem zpoět! Tudíž mám na Vás jedinou otázku!! Jak je bando?

11-03-2020 17:10
nejaké doporučení, kde se podívat na hvězdnou bránu?

Google+
Facebook Panel

Anketa
Líbí se Vám novı vzhled webu?

Ano!
Ano!
63% [10 Hlasy]

Ne!
Ne!
38% [6 Hlasy]

Hlasy: 16
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 28.02.15
Konec hlasování: 05.01.16

Archív anket
Spřátelené WEBY


Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 717
Nejnovější člen: 7R7
Design by kajobert.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.