Poté co Teal'c s Valou zmizí, tým si uvědomí, že byla změněna časová linie a Stargate program již neexistuje. Flotila goa'uldských mateřských lodí, vedených Baalem, přiletí napadnout Zemi. Zatímco se SG-1 pokouší o popravu Baala, posledního goa'uldského Vládce soustavy, Teal'c a Vala nevysvětlitelně zmizí. Carterová, Daniel a Mitchell cestují zpět časem na místo, kde byla změněna historie a kde byl Stargate program byl úplně vymazán z časové linie. Když se pokouší přesvědčit autority o tom co se stalo, goa'udská flotila mateřských lodí, pod velením Baala, jeho královny Katesh (Vala) a jeho prvního může Teal'ca, přiletí na orbitu. SG-1 musí najít Stargate a dát věci do pořádku dřív, než bude celý svět zotročen Goa'uldy.
Přidal/a MAF
dne December 04 2008
13765x Přečteno ·
JJ. Ten Amazon bych taky řekl že je spíše "hit" než "miss". Když před lety převzaly Expanzy od SyFy tak se jim opravdu povedla takže bych naději rozhodně neztrácel.
S amazonem je to občas “hit or miss” ostatně jako skoro s čímkoli v dnešní době… tedy… budu očekávat nejhorší ale doufat v nejlepší… a ono to nějak dopadne
Amazon mi v tomhle přijde lepší než jiní. Pokud se podíváme třeba na seriál Reacher, tak mi to přijde poměrně přirozené.
Navíc si myslím, že původní SG by dnešním "kvótám" možná i odpovídala jen totálně přirození a nenuceně. Budeme muset počkat.
O finance se ani nebojím, SG bylo většinou "nízko nákladový" projekt. Oproti jiným sci-fi seriálům, které jedou skoro vše přes speciální efekty...
Mám spíše obavy, aby amazon nehnal tvůrce tam kam nechtějí.
SG vždy řešilo palčivé problémy, ale tak, že to nikomu nevadilo - dokázali to bravůrně a nenásilně vysvětlit.
A teď nechci znít jako nějaký idiot, ale aby netlačili na násilí poviné kvóty... Někdo bude parní vysavač, místo zbraní budou střílet na nepřátele bublifuky a nesmíme zapomenout na černou translezbu, která bude vypadat jako chlap, ale ve skutečnosti to bude žena s tričkem jestli zemřu jste rasisti.
Podobným způsobem takhle skončilo x seriálů a filmů a tvůrci se pak divý proč se to lidiem nelíbí...